Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
18 Yorum
Newest
Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
O y
O y
1 ay önce

Hilal HANIMA yaşadığım kötü bit tecrübeden sonra cinsel yolla bulaşan hastalıkların teşhisi için gittim. Gitmeden önce çok gergindim hatta ağladım ama hilal hanım tüm tetkikleri yaptı beni bilgilendirdi. Sekreteri de hep ilgiliydi beni çok rahatlattı. Hpv aşımı da onda oldum. Çok anaç çok anlayışlı bir doktor. Kendimi onu tanıdığım için şanslı sayıyorum. Çok teşekkür ederim.

Yonca
Yonca
11 ay önce

49 yaşındayım. İnsan bazen doğru sandığı bir çok yanlışın içinde yaşıyor, daha doğrusu Hilal hocamla tanışana kadar öyleydim. Hep, yılların yaşadığım çocukluk gençlik travmalarımı sileceğine inancım vardı.. Çünkü inançlı biriydim, zaman bana gülecekti, çünkü ben iyi olmayı seçmiştim…Koşturup giderken bu döngüde bir gün ufacık geçmişe ait unutulmuş bir travmanın su yüzüne çıkacağını tasavvur edemedim.. Çünkü yıllara meydan okumuştum, yılmamıştım…. Ama … maalesef bilinçaltımı bu geçen zaman içinde hafife almışım. Çocukluk travmam yıllar sonra uyanmış, uyarılmıştı. Boğuluyordum.. Beynim bozuk plak gibi sürekli geri sarıyor, sarıyordu. Zamanın içinde aksine yaralarım iyileşmemiş daha da içten içe kanamıştı.. Sonunda bilinçaltım patlamayı bekleyen saatli bomba… Read more »

N. Y. A
N. Y. A
1 yıl önce

Umudumun tükendiği yerde, Hilal hocam sayesinde yeniden dünyaya geldim. Yıllardır üstümde taşıdığım bilinçaltımdaki yüklerden hipnoterapi sayesinde kurtuldum. Şimdi bir kuş kadar hafiflemenin tadına varıyorum. Hipnoterapi ile hem ruhsal olarak rahatladım hemde vucudumda tıbbı nedenlerle oluşan inflamatuar barsak şikayetlerimin temeline inilerek kronikleşen ağrılarımdan kurtuldum. Ayrıca yıllardır denediğin tüm rejimlere direnç gösteren kilo problemimin kaynağınada inmiş oldum. 10 günde 4 ayda veremediğim kiloyu verdim. İnsan bilincinin ne kadar farklı bir işleyişinin olduğunu, doktorum sayesinde yaşayarak öğrendim. Hayatımdaki en büyük şans Hilal hocamla karşılaşmam oldu. Alternatif tıbbın mucizesini yaşayarak, bambaşka bir dünyanın varlığını, öz benliğimin,bilinçaltımın fiziksel ve ruhsal dengem üzerindeki gücünü hipnoterapi ile… Read more »

Ayşe
Ayşe
1 yıl önce

Herkese merhabalar..Vajinismus ile tanıştığımda yaklaşık 1 haftalık evliydim. Eşim de ben de doktor olduğumuz için bu problemin ne olduğunu az çok kestirebildim ve evimize döner dönmez bir kadın doğum doktoruna gidip muayene oldum. O gün hayatımın en zor muayenelerinden biriydi. Sebebini anlamlandıramadığım bu sorunum yüzünden muayeneden de canım acıdığı için ağlayarak çıktım ve bu hem beni hem de eşimi çok üzdü. Bu süreçte bu problemimizi bir hata yaparak eşimin ailesinden birisi ile paylaştık, bir süre yalnız kalmamız gerekeceği için bilgilendirmemiz gerektiğini düşündük ve evimize döndük. Tepkileri, bu süreç boyunca her türlü müdahalesi ve konuşması hem beni hem de eşimi inanılmaz… Read more »

Sümeyye
Sümeyye
1 yıl önce

Mutluluğun düşmanı vajinusmus, söylemesi dile kolay kalbe zor. 1 yıl kendi içimizde mücadele sonucunda hilal hocaya yolumuz düştü söylemeye bile çekindigimiz sorunumuzu hiç tanımadığımız birisine aktaracak ve deva bulacaktık. Tabi başlarda imkansız gibi düşündük ama bir abla gibi samimi ve doğal yaklaşarak bize önce sorunumuzu tanıttı aslında düşündüğümüz gibi çaresiz degildik. Hatalarimizla yüzleştik yanlışlarımızı farkettik cinselliğin ne demek olduğunu dogru bildiklerimizin yanlış olduğunu kadınlığın sadece o demek olmadığını anladık ve bu yapamadığı mız eyleme yüklediğimiz gereksiz anlamı omuzları mızdan Aşağı bıraktığımız da bedenimizin ve ruhumuzun ne kadar rahatladigini ve bizimle konusmaya başladığını duyduk. Hilal hoca sayesinde hem kısa sürede bu… Read more »

Meryem
Meryem
1 yıl önce

Güler yüzlü hilal hanım
Bu konuyla ilgili tedaviye gideceğim zaman çok utanmıştım… doktorla ne konusabilirim ki diyordum.. ama hilal hanımın yaklaşımı okadar guzeldiki okadar güler yüzlüydüki bbeni çok rahatlatmıştı… onunla seanslarda artık rahat konusabiliyodum… vajinusmusla ilgili yöntemleri çok iyiydi… ben onun sayesinde bu işin üstesinden geldim… emin olun hilal hanımın söylediklerini eksiksiz bi sekilde yaptığınız zaman sizde bu işin üstesinden gelebilirsiniz… iyikide hilal hanımla karşılaşmışım… iyiki varsınız hilal hanım

Iyi ki Hilal Hanım...
Iyi ki Hilal Hanım...
1 yıl önce

Anlayışlı ve sevecen yaklaşımıyla, doktordan ziyade adeta bir abla gibi size kulak veren canım doktorum…vajinismusu Hilal Hanım’ın vesilesiyle yendim, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Zaman kaybederek ne kendinize ne de eşinize eziyet etmeyin, mutlaka uzmanına başvurun. Ne mutlu bana ki Hilal Hanım’a denk geldim. Devlet hastanesinde tanıdım kendisini, her zaman ilgili davrandı. Vajinismus iken hamile kalmış birisi olarak, hamile iken bu dönemi atlattım. Her zaman duacıyım, Allah böyle doktorlardan razı olsun.

Müteşekkir Bir Hasta
Müteşekkir Bir Hasta
1 yıl önce

2 yıl ABD’de yaşadım. Orada ve Türkiye’de gördüğüm doktorlar içinde en iyisi Hilal Hanım’dır. Hem mesleki bilgisi hem de insanlığı mükemmeldir. Cinsel konularda sorunlarınız varsa hiç düşünmeden başvurun. Sorunu çözmeden asla bırakmaz sizi. Bizim sorunumuzu devlet doktoru olarak çözdü. Çözmek için kaç seans gerekiyorsa ilgilendi. Soruna yaklaşımı çok yönlü idi. Ankara’da olmasanız bile kesinlikle gidip gelmeye değer. Mutlu bir cinsel hayat ve çocuk sahibi olmak için Hilal Hanım doğru adrestir.

Burcu Çelik
Burcu Çelik
1 yıl önce

Hilal hocama ne kadar teşekkür etsem az… Sayesinde aylardır korktuğumdan ve çekindiğimden ertelediğim hayatımı zindana çeviren vajinismustan çok kısa sürede kurtuldum. Güleryüzü,rahatlatmaları,güveni,yaklaşımı inanılmaz. Bu illetle boğuşan herkese gözü kapalı tavsiye edebileceğim tek kişi kendisidir. Ayağınıza taş değmesin hocam iyiki varsınız.

Derin Aydoğan
Derin Aydoğan
1 yıl önce

Op Dr Hilal Ağış uyguladığı kozmetik akapunktur ile yüzüme en az beş- altı yaş gençlik kattı. Dolgusuz, botoksuz, kimyasal işlemsiz cildim tazelendi. İşlem sırasında içten ilgisini, nazik dokunuşlarını eksik etmedi. Çok çok teşekkürler. Herkese öneririm.

Gülümser Şen
Gülümser Şen
1 yıl önce

Merhabalar Ben Doktor Hilal Hanıma Bölgesel kilolardan dolayı akupuntur tedavisi için başvurdum. yıllardır bu kiloları vermekte cok ama cok zorlandım.Diyetisyen destegiyle vermeye calıştım fakat yine istediğim kiloya ulaşamamıştım. Hilal Hanımla akupuntur la bölgesel yağlarımdan kurtulmak istiyorum dediğimde kolayı var dedi ve bir ay içerisinde yüzlerimde çokme falan olmadan 4.5 kilo verdim. giyemediğim kıyafetlerimi giymek beni çok mutlu ediyor. Hilal Hanıma devam ediyorum. 5 kilo fazlam var onuda inşallah kısa zamanda halledeceğiz. Ayrıca kozmetik bakım ve cilt yenileme konusunda da çok başarılı sonuçlar aldım. Kendimi aynaya baktıkça çok mutlu hissediyorum. Resmen cilt rengim çok açıldı ve tazelendi. Kendisine beni bu denlimutluluğa… Read more »

Hazal Aydın
Hazal Aydın
1 yıl önce

Hilal hocam dünyanın en tatlı doktoru olabilir. Tecrübesi, işinin ehli olmasının yanı sıra güler yüzü ile ortama pozitiflik saçıyor. Bundan sonra tercih edeceğim tek jinekolog olacak. Ayrıca kozmetik akupunktur yaptırmak isteyenlere de kesinlikle tavsiye ederim Hilal Hocayı. Annem gidiyor ve baya etkisini gördü. Her şey için teşekkürler.

Yasemin Çalı
Yasemin Çalı
1 yıl önce

Bir kadının en önemli ve mahremiyetini en rahat bir şekilde paylaşmasında büyük rol oynar Kadın Doğum doktorları.Güven ve hastaya yaklaşım çok önemli bana göre , yıllarca gereksinim hissettiğimde hiç çekinmeden ve tedavisinden hiçbir şekilde endişe etmeden rahatlıkla gidebildiğim ve yaptığı tedavi sayesinde başarılı bir şekilde iyileşmemde katkısı olan doktorumdur . Emin ellere ihtiyaç duyanlara tavsiye ederim

Nazlı kılıçoğlu
Nazlı kılıçoğlu
1 yıl önce

Hilal hocam ,uzun yıllardır doktorumsunuz alanınızdaki yetkinliğinizin ve olağan üstü iletişim beceriniz sayesinde kendimi güvende hissediyorum.
uyguladığınız akupunktur sayesinde sırtımdaki ağrılardan kurtuldum çok teşekkür ederim
İyi ki varsınız…

Gülnaz Akkuş
Gülnaz Akkuş
1 yıl önce

Sevgili Doktorum Hilal hanımın uyguladığı kozmetik akupunktur tedavisinin 3. seansını tamamlamis bulunmaktayım. Benim için gerçekten 2. Seanstan itibaren boyun,yanak ve alın çizgilerimde ileri derecede iyilesmeler gerceklesti. Kendisine önerdiği tedavi yöntemi için çok teşekkür ederim. Sayesinde kinyasal hiçbir madde uygulanmadan, tamamen doğal yöntemlerle kırışıklıklarından ve boydumda yer alab sarkma ve çizgilerimden kurtuluyorum. Kendisine ve ekibine güler yüzü ve gösterdigi emek için çok çok tesekkürler.

Işıl pamukoğlu
Işıl pamukoğlu
1 yıl önce

Yaptığınız akupunktur sayesinde uzun zamandır vermek için uğraştığım kilolarımdan kurtuldum. Size Çooooook Teşekkür ederim ayrıca devam iğneleriyle yeniden almama da engel oluyorsunuz. Hipnoterapi ve Akupunkturla beni sağlılığıma ve mutlululuğa kavuşturdunuz iyi varsınız sevgiler.

Mehtap güzel
Mehtap güzel
1 yıl önce

Hilal hocam , yıllardır jinekoloji alanındaki güvenirliğiniz ve Uzmanlığınızla yaptığınız nokta atışlarla koyduğunuz doğru teşhislerle gönlümde bir numara oldunuz. Sağlığımı size borçluyum ayrıca uyguladığınız akapunktur tedavisi ve güzel sonuçları için teşekkür ediyorum.. Hilal hocam iyi ki varsınız sizi çok seviyorum

fatoş e
1 yıl önce

hilal hoca sayesinde sağlılığma kavuştum teşekkürler

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x