OP. DR. DOKTOR HİLAL AĞIŞ

1966 yılı, Ağustos ayında Gümüşhane’de doğdum. Annem babam Hasanoğlan Öğretmen Okulunda öğretmen olduğu için, ilkokula Hasanoğlan İlköğretim okulunda başlayıp, ilkokul 3. sınıftan itibaren öğrenimime Ankara’da devam ettim. Ortaokul ve liseyi Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde okudum. Doktor olup, şifa vermeye bu yıllarda karar vermiştim.1984 yılında başladığım Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde minnet duyduğum dolu dolu bir eğitim aldım. Tıp fakültesinden 1990 yılında mezun olduktan sonra İzmit SSK Hastanesi’nde mecburi hizmetime başladım. Çok yoğun olan bu hastanede hem mesleki tecrübe hem de güzel dostluklar kazanarak TUS sınavı ile Dr. Zekai Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına başladım.

Devamını Oku

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Vajinismus Tedavisi

Vajinismus 3 günde kolaylıkla tedavisi olan bir hastalıktır. Hak ettiğiniz mutlu, keyifli beraberlikleri yaşayabilmek için, tedavinizi ertelemeyin.

Devamını Oku

Mezoterapi Tedavisi

Mezoterapi tedavisi belli bir amaç için hazırlanan özel ilaçların cildin altına mezoterapi iğnesi yardımıyla enjekte edilmesidir.

Devamını Oku

Akupunktur Tedavisi

Akupunktur ile vücut enerjinizi dengeleyip, hastalıklardan korunabilirsiniz.

Devamını Oku

Hipnoterapi Tedavisi

Hipnoterapi ile geçmişe ait olumsuz hipnozlarınızdan kurtulup, şifa bulabilirsiniz.

Devamını Oku

KISIRLIK TEDAVİSİ

Kısırlık (infertilite) çiftlerin düzenli ilişkiye girmelerine rağmen 1 yıl içinde gebelik gerçekleşmemesi olarak tanımlanır.

Devamını Oku

Genital Estetik

Genital estetik ameliyatı işleminin amacı, kadınlarda cinsel açıdan öz güvenin sağlanması, psikolojik ve sosyal açılardan daha rahat hissetmesini sağlamaktır.

Devamını Oku

Vajinit Tedavisi

Vajinit doğum sonrası veya menopoz sonrası kadınlarda görülen atrofik vajiniti de kapsar. Vajina duvarlarının ince ve kuru olmasından kaynaklanır.

Devamını Oku

Kondilom Tedavisi

Kondilom ya da diğer adı ile kondülom hpv enfeksiyonu sonucu genital bölgede oluşan genital siğillere verilen bir isimdir.

Devamını Oku

KADIN HASTALIKLARINDA ALTERNATİF TIP YÖNTEMLERİ

Akupunktur Tedavisi

5000 yıllık kadim bir öğreti olan akupunkturun Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından pek çok hastalığın tedavisinde kullanılması önerilmiştir.

Vajinusmus Tedavisi

Çift cinsel ilişki yaşama isteği içinde olduğu halde, kadında pelvik kasların istemsiz kasılması ile cinsel ilişki ağrılı olur veya gerçekleşemez.

Hipnoterapi Tedavisi

Tıbbi hipnoz tekniği kullanılarak şifalandırma amacıyla yapılan
hipnozdur. Tıbbi hipnozda kişinin bilinci yerindedir. Vajinismus, fobiler, obesite, fibromyalji gibi pek çok hastalığın tedavisinde başarı ile kullanılır.

BİZE ULAŞIN

SİZ DE KONTROLLERİNİZİ GECİKTİRMEYİN!

İletişime Geç

Vajinismus Başarı Öyküleri